Finansininkų grupė

Apie

Uždaroji akcinė bendrovė „Finansininkų grupė“ įsteigta 1999 metais. Mūsų įmonės pagrindinės vertybės ir siekis:

  • Orientacija į klientą. Kliento poreikių ištyrimas, išgrynintos paslaugos teikimas;
  • Patikimumas
  • Kompetencija
  • Profesionalumas
  • Komandinis darbas

Mūsų komanda siekia tapti Jūsų konsultantais, patarėjais mokestiniais ir apskaitos organizavimo klausimais. Jūs klausiate mes atsakome. Mes analizuojame ir patariame Jums. Pateikiame keletą aletrnatyvų, iš kurių išsirenkate Jums priimtiniausią.

Kodėl mes? - nes  esame šalia, kai Jums reikia Mūsų patarimo. Esame čia ir dabar, su Jumis. Kartu sprendžiame  kasdienybėje iškilusias problemas. Siūlydami Jums buhalterinės apskaitos paketą siekiame, kad Jūs gautumėte tiesioginę naudą, paremtą pamatuojamais rezultatais.

Sąžiningu, kokybišku požiūriu į mums pavestą darbą grindžiame ilgalaikius santykius su savo darbuotojais ir klientais. Prisidėkite ir Jūs prie Mūsų suburtos komandos. Jūsų įmonės apskaita - pirminių dokumentų suvedimas, mokestinių deklaracijų pateikimas, debitorinių, kreditorinių ataskaitų teikimas, finansininių ataskaitų ruošimas valstybinėms institucijoms, bankui. Menedžmentinių atskaitų ruošimas akcininkams - tai tik maža Mūsų atliekamo kasdienio darbo dalis, kurį galime  pasiūlyti savo įmonės klientams.

Pagarbiai,
Uždarosios akcinės bendrovės „Finansininkų grupė"
Direktorė
Loreta Puidokaitė


FG_sertifikatas3.jpg